0%
Still working...

konkurs

 

Zapraszam wszystkich rezurekcjonistów na wrześniowy konkurs fotograficzny, którego organizatorką jestem ja.

Nagroda to egzemplarz książki o gangu z Bethnal Green w twardej oprawie (nagroda ode mnie, nie od wydawnictwa) oraz perfumy o zapachu cmentarza w październiku, które świecą w ciemności (nagroda od Dagmary @midnight__meadow).

ZASADY:

Konkurs trwa od 1 do 30 września 2023.

Należy zrobić fotografię przedstawiającą jakiś aspekt codziennej pracy rezurekcjonisty w sezonie anatomicznym (uwaga! Zdjęcia na cmentarzach są dozwolone, ale zabraniam dosłownego wcielania się w tenże zawód i hasania po cmentarzach jak jakaś hiena – wszystkie zdjęcia zakłócające wieczny odpoczynek zmarłych zostaną zdyskwalifikowane).

Fotografię (albo ich zestaw w jednej karuzeli) należy opublikować na swoim Instagramie (sorry fejsbukowicze), oznaczyć tam mnie (@morderczazielen) oraz dodać hasztag #DzienRezurekcjonisty. Każdą taką pracę udostępnię na moim stories (gdyby się nie pojawiła w ciągu doby, piszcie na priv)

Fotę możecie wrzucić obojętnie którego dnia września, ale pamiętajcie, że ktoś może zerżnąć pomysł. Jeśli się tego nie boicie, zalewajcie we wrześniu IG treściami rezurekcjonistycznymi!

Nie wiecie, jak wyglądał typowy dzień rezurekcjonisty, a chcecie wziąć udział w konkursie? Sięgnijcie po mój darmowy ebook na stronie wydawnictwa. Może coś was zainspiruje. Pamiętajcie, że taka praca to nie tylko wyciąganie trupów w ciemną noc.

 

Jury konkursowe: Wiktoria Król, Dagmara z Midnight Meadow, Marzena Veinity Fair (autorka okładki).

Ogłoszenie wyników nastąpi 15 października 2023. Wysyłka nagrody odbędzie się bliżej nieokreślonego dnia października w zależności od tego, kiedy książka wyjedzie z drukarni, a perfumy dotrą z Irlandii :).

Zapraszam do zabawy!

 

Skomentuj